Radyo Kategorisindeki Son Yazılar

Muzo Geri Döndü!

Muzo Geri Döndü!

Bir döneme damgasını vurmuş duayen bir radyocu o.Twitter üzerinden kendisine de ilettim gönlümden geçenleri.Çok özlemişiz onu çok... Kimden bahsettiğimi aslında birçoğunuz biliyor.Bilmeyenler de ş..

Dünyanın Radyosu Dinle.Tv'de!

Dünyanın Radyosu Dinle.Tv'de!..

Radyo dinleme'nin yeni adresi olarak yola çıktığım 25 Haziran 2019 tarihinden itibaren koskocaman bir aile olduk.Bizleri o kadar beğendiniz ki kısa süre içerisinde google radyo dinle aramasında ilk sayfalarda çıkmaya başladı..

Radyo Tatlıses Yeniden Yayında!

Radyo Tatlıses Yeniden Yayında..

Bir döneme damgasını vurmuş,bir çok başarılı radyocunun da kadrosunda yer aldığı Radyo Tatlıses geçtiğimiz günlerde İbrahim Tatlıses'in instagram hesabında duyurmasıyla yeniden yayın hayatına geri döndüğünü..

Ceyhun Yılmaz Kafa Radyo'da Yayına Başladı!

Ceyhun Yılmaz Kafa Radyo'da Ya..

Türkiye'nin sevilen şovmen,oyuncu ve radyocusu Ceyhun Yılmaz bugün itibariyle Kafa Radyo'da yayına başladı.Ceyhun Yılmaz uzun süredir Best Fm'de yayın yapıyordu.Süpriz şekilde yollarını Best Fm'den kendi isteği ile ayıran Ceyhun Y..

Ender Uslu Hayatını Kaybetti

Ender Uslu Hayatını Kaybetti

Radyo dünyası verdiği acı kayıpla yasa büründü.Radyocuların duayeni olarak bilinen ve bir çok radyonun kuruluşunda önemli rol oynamış değerli radyocu Ender Uslu hayatını kaybetti. Ender Uslu son olarak da Kafa Radyo'n..

Ceyda Düvenci Kafa Radyo'da!

Ceyda Düvenci Kafa Radyo'da!

Kafa Radyo her kafanın radyosu olmaya devam ediyor.... Ceyda Düvenci  Eğitim Takvimi programı ile her gün saat 11:00'de dinleyicileri ile buluşuyor.Programda günün sözü,günün oyunu,günün doğrusu ..

Doğancan Süper Fm'e Transfer Oldu!

Doğancan Süper Fm'e Transfer O..

Uzun süredir Radyo Viva'da sabah ve akşamları yaptığı yayınlarla başarıdan başarıya koşan sevilen radyo programcısı Doğancan yeniyıla yeni bir radyoda yayına başlama kararı aldı.Doğan Canlı Yayında programıyla bundan sonra Süper Fm'de hafta..

Konuşan Türkiye'nin Yeni Programcısı Belli Oldu!

Konuşan Türkiye'nin Yeni Progr..

Best Fm'de hafta içi her gün 09:00-10:00 saatleri arasında yayınlanan Konuşan Türkiye isimli programın sunucusu Ufuk Karcı geçtiğimiz günlerde bir partinin kurucu üyeleri arasında yer aldığı için radyodan ayrı..